Poradna

rada

Naší snahou je samozřejmě nabídnout vám všem poradenství ve všech možných (občas i nemožných) oblastech života. Ovšem hledat profesionály ve svých oborech, kteří jsou zároveň ochotni obětovat svůj čas dobrovolnému poradenství, to poněkud připomíná hledání zrnek máku na písčité pláži. 

Takže momentálně máme pro vás k dispozici:
* právní rady v oblasti Zákoníku práce
* rady stran sociálních příspěvků pro OZP (osoby se zdravotním omezením)

Oběma odhodlaným profesionálům děkujeme, že se rozhodli podpořit nás/vás svými znalostmi a zkušenostmi, a věnují nám bezplatně svůj čas.
A samozřejmě se dále pátrá po dalších dobrých duších, které budou ochotny radit i v dalších oblastech (medicína – neurologie, gynekologie/porodnictví, stomatologie, urologie, psychologie/psychiatrie atd., rehabilitace, “alterna” – čínská medicína, homeopatie atd., sociální – příspěvek v hmotné nouzi, příspěvek na bydlení, pěstounská péče atd.). Prostě a jednoduše – je hodně oblastí, které nejsou ještě obsazeny a proto naše hledání nekončí.

Buďme ale rádi za to, že jsme již první dvě “vlaštovky” zlákaly a snažme se společně získat na naši stranu i další.

Teď již ale k formuláři, který zašle vaše dotazy našim poradcům:

Vaše jméno ani Váš e-mail nebudou zveřejněny, ale jedná se o povinné údaje, sloužící pro případné doplňující informace, předání odpovědi na dotaz apod. Jméno/nick, pod kterým má být dotaz zveřejněn, zadejte do příslušného pole.

Údaje označené hvězdičkou* jsou povinné

Vaše jméno*

Váš email*

Jméno/přezdívka (nick), které/á bude uvedeno/a u dotazu*

Které oblasti se dotaz týká*
Zákoník prácePříspěvek pro OZPUživatelské rady

Název dotazu*

Text dotazu*